Sanelle Sirrah

Štěňata dlouhosrstého výmarského ohaře

štěňata výmarského ohaře

Máte zájem o štěňátka?

Napiště mi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jak to probíhá?

Štěňátka výmarského ohaře z chovatelské stanice Sanelle Sirrah odcházejí do nových domovů od ukončeného 8. týdne věku, v případě vývozu do zahraničí dle veterinárních pravidel dané země. 

Vyrůstají v domácím prostředí, jsou tedy zvyklá na ruch domácnosti. Současně při hrách je v nich podporován lovecký pud (mají k dispozici pro hraní a poznávání světa okolo hračky, kožešiny, letky apod.)

co už má a umí

Všechna štěňátka jsou čipována, 3 x odčervená, s pet pasem a pro daný věk potřebným očkováním. Každé štěně má svůj DNA profil a potvrzení parentity.  

Dále si každý majitel malého stříbrného štěstí odnáší stravu pro první dny, upomínkové předměty a hlavně Štěňátkovník – což je několikastránkový dokument o dosavadním způsobu péče o štěňátko a rady do života v nové rodině.

kontakt s majiteli

I po odchodu do nového domova jsem s majiteli v kontaktu. Zajímám se, jak proběhla první noc štěňátka, jak si zvyká na nové prostředí, případně radím co v dané situaci dělat.

A v kontaktu ráda zůstávám i dále, jsem nápomocna s výcvikem a vedením malého dlouhánka, pokud si majitel přeje.

Vnímám pořízení štěňátka výmarského ohaře dlouhosrstého z mé CHS jako zahájení v podstatě již nikdy nekončícího, podporujícího vztahu chovatel – majitel s přesahem do bran přátelství.

Fotogalerie

Máte zájem o štěňátka?

Napiště mi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.